Oase Living Water

Oase Living Water Polska


Każdy człowiek jest szczęśliwy, jeśli żyje się mu dobrze, a wszystko to, co znajduje się wokół, jest nie tylko piękne, ale i zdrowe do tego, by normalnie funkcjonować. Tak samo również jest w przypadku ryb i innych organizmów, które znajdują się w wodzie. Rzeczą więc wiadomą jest to, że jeśli budujemy zbiornik wodny, w którym mają się znajdować organizmy żywe, musimy dopasować dla nich tak środowisko, by i im, żyło się tam dobrze.

Filtry stanowią bardzo ważną rzecz w każdym takim miejscu, gdyż dzięki nim, woda zawsze zachowuje czystość, a więc dobrze się prezentuje, a do tego również i jest zdrowa dla całego wodnego ekosystemu. Jeśli decydując się na wodny ogród, będziemy zwracali na każdą taką kwestię uwagę, wówczas będziemy najlepszymi właścicielami tego bajecznego świata.

Przykładowe najlepsze na rynku filtry do oczka wodnego lub stawu:

 • Filtr do oczka wodnego
 • Filtr grawitacyjny do oczka wodnego
 • Filtry do stawów kąpielowych

 • Bez wątpienia również i duże znaczenie odgrywają pompy, które należy instalować w jak najgłębszych miejscach oczka wodnego, jednocześnie zwracając uwagę na to, by były one umieszczone przeciwlegle do wylotu filtra. Do życia, nawet rybom i innym organizmom, potrzebny jest tlen i właśnie takie pompy są w stanie jej tego dostarczyć. Optymalna cyrkulacja wody, również ma niezwykle ważną rolę i dlatego też, należy na każdą taką kwestię, zawsze zwracać uwagę.

  Przykładowe najlepsze na rynku pompy do oczka wodnego:

 • Pompa do oczka wodnego

 • Każdy oczywiście może sam zrobić sobie taki wodny raj wokół swojego domu, w ogrodzie lub na działce. Warto zwrócić wówczas uwagę na ofertę naszego sklepu, która dostarcza towar firmy Oase Living Water, najbardziej cenionej i znanej na rynku, jeśli chodzi o asortyment do tego rodzaju zastosowań. Jeśli wykorzystamy produkty tej firmy, możemy przez wiele lat, cieszyć się najlepszą jakością i odpowiednim ich zastosowaniem.

  Przykładowe najlepsze na rynku akcesoria do oczka wodnego:

 • Odkurzacz do oczka wodnego
 • Napowietrzacz do oczka wodnego
 • Lampa uv do stawu
 • Chemia do oczka i stawu wodnego
 • Geomebrana EPDM
 • Skimmer do stawu wodnego
 • Oświetlenie do oczka wodnego


 • Jeśli jednak ktoś nie ma pojęcia, jak za taki ogród się zabrać, wówczas można poprosić nas o pomoc. Zawsze jesteśmy na wyciągnięcie ręki i zawsze zrobimy wszystko co w naszej mocy, by klient otrzymał to, na czym bardzo mu zależy. Możemy zaproponować projekt ogrodu, możemy nawet go zrealizować, czy później zatroszczyć się o to, by zawsze prezentował się jedynie w swoim rodzaju, zarówno wiosną, latem, jesienią, czy też zimą.

  Gordo Studio – Autoryzowany Przedstawiciel Oase w Polsce
  ul. Kordeckiego 63a
  04-330 Warszawa
  tel./fax.: 22 610-17-72
  kom. 0 506717172

  www.oczkawodne.co


  Kategorie: Baseny kąpielowe, Firmy ogrodnicze, Folia EPDM, Fontanny ogrodowe, Oczka wodne, Ściany wodne, Stawy kąpielowe
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  Każdy ogród już sam w sobie zawsze jest ozdobą naszej działki czy domu. Jednakże aby uczynić go o wiele bardziej niesamowitym i dopełnić jego naturalny charakter powinniśmy pomyśleć o zbudowaniu tworu jakim są oczka wodne. Jest to swojego rodzaju staw, ale w o wiele mniejszej skali, który zazwyczaj zajmuje centralną część ogrodu. Mniejsza skala oznacza w praktyce miniaturkę prawdziwego stawu, zwykle takie oczko ma kilka metrów średnicy i głębokość nie przekraczającą metra. Jednak jego małe rozmiary mogą być mylące bowiem jeśli jest dobrze przemyślane i zagospodarowane, może być wspaniałą ozdobą ogrodu. Oczka wodne mogą być wykonane na wiele sposobów. Poczynając od zupełnie naturalnej niecki wykonanej w ziemi, do wyrafinowanych w kształcie i wykończeniach małych ogrodowych dzieł sztuki. Ale oczka wodne to nie tylko, jak sugeruje nazwa, niecki wypełnione wodą. Równie ważne jest wykończenie otoczenia. Wokół powinniśmy w ciekawej i dobrze skomponowanej tonacji posadzić roślinność lubiącą bytować nad takimi niewielkimi zbiornikami, która doskonale dopełni całości. Wiele smaku zapewnią także różne gatunki ryb słodkowodnych, dodających naszemu oczku wiele naturalizmu.


  Kategorie: Oczka wodne
  Tagi: , , , , ,